תמונה גרפיתראשיתמונה גרפיתהצעות ופניות הציבורתמונה גרפיתמפת האתרתמונה גרפיתצור קשר
תמונה גרפית
חיפוש  תמונה גרפית
תמונה גרפית
תמונה גרפית
תמונה גרפית
 ראשי
משרד ראשי
מעבדת האגף
מחוז חיפה והצפון
מחוז תל אביב והמרכז
מחוז ירושלים
מחוז דרום
יחידת החקירות
ראשי > Channels > מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית > מידע אודות המינהל > רשימת עובדי המינהל
מחוז חיפה והצפון

מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית – חיפה והצפון

חסן שוקרי 5 ת.ד 46047 חיפה 33111

04-8665103  FAX

Pikuah.avoda.north@economy.gov.il 

 

 

שם

תפקיד

טלפון

דואר אלקטרוני

סני ארוין

מפקח עבודה אזורי

04-8613716

Erwin.Sani@economy.gov.il

 

פינחס ברי

סגן מפקח עבודה אזורי

04-8613725

Pinhas.berry@economy.gov.il

מישל דבוש

רכזת לשכה

04-8613717

Mishel.Dabush@economy.gov.il

אבי הרוש

מפקח עבודה (ראש צוות)

04-8613726

Avi.Harush@economy.gov.il

אביב צאלון

 

מפקח עבודה (ראש צוות)

04-8613732

Aviv.Zalon@economy.gov.il

אנטולי פודולני

מפקח עבודה

04-8613731

Anatoly.Podolny@economy.gov.il

גבי כהן

מפקח עבודה

04-8613727

Gabi.Cohen@economy.gov.il

גיל אורן

מפקח עבודה (ראש צוות)

04-8613723

Gil.Oren@economy.gov.il

מוראד ג'יהד

מפקח עבודה

04-8613832

Murad.Jihad@economy.gov.il

גאנם הזימי

מפקח עבודה

04-8613805

Hazime.Ganem@economy.gov.il

יאן שולמן

מפקח עבודה

04-8613733

Yan.Shulman@economy.gov.il

רוני ברגמן

מפקח עבודה

04-8613724

Ronny.Bergman@economy.gov.il

נטליה חיימוב

מפקחת עבודה

04-8613775

Natalia.khaimov@economy.gov.il

וופא מנצור

מפקח עבודה

04-8613717

Wafa.Mansour@economy.gov.il

רובן קנניאן

מפקח עבודה

04-8613826

Ruben.Kananian@economy.gov.il

סלמאן דרע

מפקח עבודה

04-8613724

Salman.Dera@economy.gov.il

 

תמונה גרפית
© כל הזכויות שמורות 2014 . מדינת ישראל. © Copyright 2014 . State of Israel. All rights reserved.