תמונה גרפיתראשיתמונה גרפיתהצעות ופניות הציבורתמונה גרפיתמפת האתרתמונה גרפיתצור קשר
תמונה גרפית
חיפוש  תמונה גרפית
תמונה גרפית
תמונה גרפית
תמונה גרפית
 ראשי
משרד ראשי
מעבדת האגף
מחוז חיפה והצפון
מחוז תל אביב והמרכז
מחוז ירושלים
מחוז דרום
יחידת החקירות
ראשי > מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית > מידע אודות המינהל > רשימת עובדי המינהל
משרד ראשי

\

שם

תפקיד

טלפון

דואר אלקטרוני

ורדה אדוארדס

ראשת המינהל ומפקחת עבודה ראשית

02-6662810

PikuahA@economy.gov.il

 

יפית אוחנה אוסטר

רכזת לשכה בכירה

02-6662811

Yafit.Ohana@economy.gov.il

ד"ר לובה פושנוי

רופאה תעסוקתית ראשית

02-6662844

 Luba.pushnoy@economy.gov.il

זאב דיבסק

ראש תחום בכיר בטיחות הציבור

02-6662815

Zeev.Dibask@economy.gov.il

ניר סידס

ראש תחום בכיר בטיחות בעבודה

02-6662807

Nir.Sidis@economy.gov.il

אורנה יחיאלי

ראש תחום פעולה מונעת

02-6662806

Orna.Yechieli@economy.gov.il

נועם רענן

ראש תחום מחקר ומידע

02-6662808

Noam.Raanan@economy.gov.il

ענת שולמן

ראש תחום גיהות תעסוקתית

03-7347041

Anat.schulman@economy.gov.il

רוני בנימין

ראש תחום תפקידים מיוחדים

02-6662816

Roni.Benyamin@economy.gov.il

אריק טייב

ראש תחום רישוי והסמכות

02-6662975

Arik.Taieb@economy.gov.il

 

אלי שמואל

ראש תחום בטיחות תעשייה

02-6662871

Eliyahu.Shmuel@economy.gov.il

בוריס קייקוב

ראש תחום בנייה

02-6662814

Boris.Kaykov@economy.gov.il

יאיר גולדשמיד

מפקח חקלאות ארצי

02-6662872

Yair.Goldschmidt@economy.gov.il

רן כהן

ממונה בטיחות כימיה ונפט

02-6663570

Ran.Cohen@economy.gov.il

לאה רום-ורמן

מרכזת בכירה הכשרות בבטיחות

02-6662288

Lea.Rom-Verman@economy.gov.il

רעיסה לאוטרשטיין

מרכזת נושאי קרינה וממונים

02-6662804

Raisa.Lauterstein@economy.gov.il

ציפורה שרם

מרכזת רישוי והיתרים

02-6662809

Tzipi.Shrem@economy.gov.il

יהודית גרומן

מרכזת פרויקטים

02-6663571

Yehudit.Groman@economy.gov.il

 

מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית – משרד ראשי

בנק ישראל 5, ת.ד 3166 ירושלים 91036

פקס'- 02-6662973/2

 

 

יחידת החקירות: 

 

 

שם

תפקיד

טלפון

דואר אלקטרוני

שרון בן גל

ראש תחום בכירה חקירות ואכיפה

02-6662805

Sharon.BenGal@economy.gov.il

 

יוסי מרבנט

ראש תחום חקירות ותאונות

04-8613730

Yossi.Maravent@economy.gov.il

 

ישראל רון

ראש צוות חקירה מחוז תל-אביב והמרכז

03-7347051

 

Israel.Ron@economy.gov.il

 

פאולינה גיישיס

חוקרת מחוז תל-אביב והמרכז

03-7347032

Paulina.Geishis@economy.gov.il

 

ולנטינה לנצ'יק

חוקרת מחוז תל-אביב והמרכז

03-7347031

Valentina.Lanchik@economy.gov.il

 

גיטה ימין

ראש צוות חקירה מחוזי באר-שבע והדרום

08-6264715

Gita.Yamin@economy.gov.il

 

וליד מנסור

ראש צוות חקירה מחוז חיפה והצפון

04-8619326

Waleed.Mansor@economy.gov.il

 

אהוד פטרסקו

ראש צוות חקירה מחוז ירושלים

02-6662254

Ehud.Petrescu@economy.gov.il

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בטיחות במתקני ספורט:

 

 

שם

תפקיד

טלפון

דואר אלקטרוני

מאיר ברוך

ראש תחום בטיחות מתקני ספורט

02-6662440

Meir.Baruch@economy.gov.il

 

יחיאל הרוש

מרכז בכיר רישוי מתקני ספורט

02-6662817

Yehiel.Harosh@economy.gov.il

 

שמואל מזרחי

ממונה בטיחות ספורט

04-8613728

Shmuel.Mizrachi@economy.gov.il

 

לילי נונברג

מזכירות

02-6662223

Lili.Nunberg@economy.gov.il

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמונה גרפית
© כל הזכויות שמורות 2014 . מדינת ישראל. © Copyright 2014 . State of Israel. All rights reserved.