תמונה גרפיתראשיתמונה גרפיתמפת האתרתמונה גרפיתהצעות ופניות הציבור
תמונה גרפית
חיפוש  תמונה גרפית
תמונה גרפית
תמונה גרפית
תמונה גרפית
 ראשי
מדען ראשי
מינהלת החממות הטכנולוגיות - כרטיס ביקור
מגנ"ט - פיתוח טכנולוגיות גנריות
המטה לקידום השקעות
הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
הכשרת נוער
מרכז ההשקעות - כרטיסי ביקור
מינהל אזורי פיתוח ותעשייה - כרטיס ביקור
מינהל יהלומים אבני חן ותכשיטים
מעבדה לאומית לפיסיקה - כרטיס ביקור
תנופה
ראשי > Channels > אודות המשרד - מודיעין > יחידות המשרד וגורמי קשר > גורמי סיוע לתעשייה, למו"פ, הכשרה ולהשקעות
מדען ראשי

 

תוכן העניינים:

1.       כתובת

2.       טלפונים

3.       פקס 

4.       דוא"ל

5.       כתובת אתר

6.       מי אנו?

7.       מה אנו עושים?

8.       מה הם היעדים/מטרות/חזון שלנו?

9.       צור קשר

10.   יחידות קשורות 
 

 

במסגרת שפור השרות בלשכת המדען הראשי שמחים להודיע על פתיחת מוקד פניות ציבור טלפוני ודוא"ל.

 

מעתה נתן לפנות למוקד בכל נושא ובכל שאלה הקשורים לבקשות תמיכה במו"פ באמצעות:

 

טלפון: 02-6662492

דוא"ל: Support.madaan@ocs.economy.gov.il

 

 כתובת

בנק ישראל 5, קרית הממשלה, ירושלים, ת"ד 3166, מיקוד 9103101.

טלפונים:

02-6662485/6

פקס:

02-6662929

דוא"ל:

klita@ocs.moital.gov.il (קליטת בקשות)

 

כתובת האתר

www.moital.gov.il/madan.htm

 

מי אנו

לשכת המדען הראשי במנהל למחקר ופיתוח תעשייתי  במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה פועלת מתוקף החוק לעידוד מחקר ופיתוח בתעשייה, התשמ"ד- 1984  הלשכה מופקדת על עידוד המחקר והפיתוח בתעשייה הישראלית על כל ענפיה, בדרך של עידוד החדשנות הטכנולוגית והתעשייתית, במטרה להביא להגדלת התועלת הכלכלית למשק הנובעת ממחקר ופיתוח או מפירותיהם (תשואה עודפת) לקדם את היצוא, ליצור מקומות עבודה ולשפר את מאזן התשלומים של מדינת ישראל. כמו כן, מופקדת לשכת המדען הראשי על כריתת הסכמים בינ"ל לקידום מטרות החוק.

 

 

מה אנו עושים

לשכת המדען הראשי תומכת במו"פ טכנולוגי עסקי על ידי סיוע כספי ישיר בהתאם לחוק המו"פ, הלשכה מובילה לפיתוח מודלים חדשניים ארוכי טווח ומודלים כתגובה לצורכי השוק, תוך ראייה ארוכת טווח, לפיתוח תשתיות הידע ולהטמעת החדשנות והמו"פ במספר סקטורים ייחודיים, ובכלל זה תמיכה ייעודית ותמיכה בתחומים מועדפים כגון תעשייה מסורתית, ננוטכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, מים, אנרגיה ועוד. במקביל, מופעלות תכניות תמיכה הכפופות לחוק המו"פ ומופעלות על פי הוראות מנכ"ל כמו: פיתוח והרחבה של תשתית טכנולוגית לתעשייה באמצעות סיוע למו"פ גנרי במסגרת תכניות "מגנ"ט", טיפוח שיתופי פעולה בין-לאומיים בתחום המו"פ התעשייתי, תמיכה ביזמים באמצעות חממות טכנולוגיות כדרך למימוש רעיונות טכנולוגיים חדשניים, עידוד יזמים בתחילת דרכם במסגרת תכנית "תנופה" ועוד.

 

אוכלוסיית יעד

יזמים, כל התעשייה ללא כל אפליה לענף בו פועלת או גודלה,  מובילי חדשנות, מגזר עיסקי העוסק בחדשנות ובמו"פ.

 

מהם היעדים/מטרות/חזון שלנו

קידום ועידוד התעשייה בישראל לשיפור כושר התחרות וצמיחת המשק בישראל.  הלשכה פועלת לצמצום פערי הידע באמצעו כלי שונים ובכלל זה שת"פ בינ"ל, תעשייה מסורתית ועוד.

 

צור קשר

 

שם

תאור תפקיד

טלפון

דואר אלקטרוני

אבי חסון

המדען הראשי

02-6662485/6

Avi.Hasson@ocs.economy.gov.il

בתיה כהן

מנהלת לשכה

02-6662485/6

03-5118140

Batya.Cohen@ocs.economy.gov.il

סימה ששון

רכזת לשכה

02-6662485/6

Sima.Sasson@ocs.economy.gov.il

דובי אולך

ראש מטה

02-6662480

Dovi.Ollech@ocs.economy.gov.il

אברהם גרוס

סגן המדען הראשי לטכנולוגיה

02-6662490

Abraham.Gross@ocs.economy.gov.il

לידיה לזנס

סגנית המדען הראשי לתקציב ותפעול תמיכות מו"פ

02-6662466/7

Lydia.Lazanes@ocs.economy.gov.il

אבירם ז'ולטי

סגן המדען הראשי מסחור והשקעות

02-6662456/4

Aviram.Zolti@ocs.economy.gov.il

אריאלה שבו

עוזרת סגנית המדען

02-6662466

Ariela.Shabo@ocs.economy.gov.il

יוליה סלזניוב

מנהלת תחום תקציב ובקרה

02-6662441

Julia.Selezniov@ocs.economy.gov.il

גיל שאקי

מנהל תחום תחליפי אנרגיה

03-5118142

Gil.Shaki@economy.gov.il

סמדר טייב

ניהול פרויקטים

02-6662468

Smadar.taieb@ocs.economy.gov.il

שרית עזרא

מרכזת ועדות מחקר ושינויים

02-6662469

Sarit.Ezra@ocs.economy.gov.il

שירה צחי

תשלומים

02-6662458

Shira.Tzahci@ocs.economy.gov.il

הילל כהן

תשלומים

02-6662462

Hillel.Cohen@ocs.economy.gov.il

מחלקת תשלומים

תשלומים

02-6662462/58/91/95/64

tashlumim@ocs.economy.gov.il

מחלקת תשלומים

תשלומי חממות

02-6662462/58

tashlumeh@ocs.economy.gov.il

דודי לביא

מנהל תחום תקצוב וסגירת תיקים

02-6662474/3

David.Lavie@ocs.economy.gov.il

סיגל אילוז

כתבי אישור מגנ"ט  וחממות

02-6662474

Sigal.Ilous@ocs.economy.gov.il

אבי נחמיאס

תקצוב החלטות הועדות

02-6662459

tikzuv@ocs.economy.gov.il

רויטל סוויסה

סגירת תיקים

02-6662470/1

sgira@ocs.economy.gov.il

ליה ביבר

סגירת תיקים ותקצוב החלטות

02-6662470

Liya.Bieber@ocs.economy.gov.il

שולמית בוטבול

החתמת חברות על כתבי אישור

02-6662514

Shulamit.Butbul@ocs.economy.gov.il

רות בן-אבי

מנהלת קליטת בקשות ומידע

02-6662516

Ruth.Benavi@ocs.economy.gov.il

אליס יחזקאל

קליטת בקשות

02-6662515

Alice.Yehezkel@ocs.economy.gov.il

עדנה בדיחי

מכוני מחקר/מו"פ חקלאי

מוקד פניות

02-6662492

Edna.Badichi@ocs.economy.gov.il

זאב אדלמן

ראש תחום מחשבים ותוכנה

02-6662497

Zev.Adelman@ocs.economy.gov.il

פנינה מוגדסי

מרכז בכיר תחום מחשבים ותוכנה

02-6662496

Pnina.Mugdasi@ocs.economy.gov.il

סיגלית יגן

מנהלת קרן תמורה

02-6662452

tmura@ocs.economy.gov.il

אפרת באלי

קרן תמורה

02-6662616

רומן וסרמן

קרן תמורה

02-6662455

דנה פז

קרן תמורה

02-6662453

ליטל ראניה

קרן תמורה

02-6662460

אילנית אלון

יחידת מסחור והשקעות

02-6662454

Ilanit.Alon@ocs.economy.gov.il

הלל לוין

יחידת מסחור והשקעות

02-6662431

Hillel.Levin@ocs.economy.gov.il

שירה גולדשטוף

יחידת מסחור והשקעות

02-6662498

Shirah.Goldstoff@ocs.economy.gov.il

אלי ברן

ראש תחום תקשורת

052-2682728

elibaran@netvision.net.il

אפי ברגידה

ראש תחום תקשורת

09-7450882

effib@kpa.co.il

אבנר אדורם

ראש תחום מערכות

03-5492678

aadoram@bezeqint.net

אבנר שדמי

ראש תחום תעשיה מסורתית

054-6604242

Shadmi7@012.net.il

ד"ר אורה דר

ראש תחום מדעי החיים

03-5406076

ora@dar.co.il

אבי שביט

יועץ סייבר / HLS

03-6358035

avi@shavit.co.il

 

מספרי הפקס בלשכת המדען

02-6662925

קרן תמורה

02-6662926

תשלומים (כללי)

02-6662464

תשלומים (הגשת דפים מרכזים)

02-6662469

בקשות לשינויים

02-6662929

כללי

02-6662930

מזכירות לשכת המדען

 

 

תוכניות מיוחדות ושת"פ בינלאומי

שם

תאור תפקיד

טלפון

דואר אלקטרוני

מישל היברט

מנכ"ל מתימו"פ

03-5118111

michel@matimop.org.il

חיה מילר

סמנכ"ל מתימו"פ

03-5118111

hmiller@matimop.org.il

ישראל שמאי

ממונה על תכניות שת"פ אמריקות

03-5118111

i_shamay@matimop.org.il

אבי לובטון

ממונה על תכניות שת"פ הודו/ סין

03-5118111

avi@matimop.org.il

מרסל שטאון

 

מנהל ISERD - המינהלת הישראלית לתוכנית המסגרת למו"פ של האיחוד האירופי  EU FP + מנהל תוכניות שת"פ אירופה

03-5118118

marcel@iserd.org.il

 

איתן יודילביץ'

מנכ"ל קרן BIRD: ארה"ב – ישראל

03-6470710

eitan@birdf.com

אילן פלד

מנהל תוכנית מגנ"ט

03-5118110

info@magnet.org.il

יוסי סמולר

מנהל תוכנית חממות טכנולוגיות

03-5118127

hamamot@ocs.economy.gov.il

יעקב פישר

מנכ"ל תנופה

03-5165044

yacob@tnufa.org.il

לס אבלסון

 

מנהל קרן קנדה – ישראל

09-749-4043

050-216-3144

 les@ciirdf.ca

 

שירלי רפואה

מנהלת קרן SIIRD (סינגפור) 

03-5118111

shirleyr@matimop.org.il

דבורה שבת

מנהלת קרן KORIL (קוריאה)

03-5118183

dvora@matimop.org.il

נועם בר גל

מנהל שת"פ עם תאגידים רב לאומיים

03-5118116

Noam.BarGal@ocs.economy.gov.il

אורי גבאי

מנהל יחידה כלכלית

03-5118177

Uri@matimop.org.il

נורית איל

מנהלת תכנית להשבת אקדמאים

03-5118137

Nurit@Israel-braingain.org.il

מיכל רייספלד

מנהלת שיווק והנגשה

03-5118198

Michal@matimop.org.il

 

פניות הציבור: http://www.moital.gov.il/cmsTamat/SendMail.aspx

טפסים ממוחשבים של המדען הראשי

 

יחידות קשורות

מתימו"פ – עמותה ממשלתית שהיא הזרוע הביצועית של לשכת המדען הראשי מיישמת את מדיניות הלשכה בכל הקשור לפעילות השת"פ הבינ"ל ותפעול תוכניות שונות כמו מגנ"ט, חממות, תנופה, איסרד, השבת מוחות והיחידה הכלכלית.

תמונה גרפית
© כל הזכויות שמורות 2014 . מדינת ישראל. © Copyright 2014 . State of Israel. All rights reserved.